Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Szukaj


eBiuletyn-Newsletter

Zasady

Zasady


Faktury VAT / paragony...

W przypadku chęci otrzymania faktury VAT na zakupione towary wystarczy podanie danych w formularzu zamówienia lub przesłanie danych do faktury za pośrednictwem poczty elektronicznej - od 1 maja 2004 r. nie ma już obowiązku wysyłania upoważnienia do wystawienia faktury VAT.


Koszty wysyłki / dostawy...

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie można otrzymać za pobraniem za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszty wysyłki są uzależnione tylko od wartości zamówienia i formy zapłaty. Forma przesyłki i zapłaty

koszt przesyłki

Przesyłka ekonomiczna po przedpłacie

16.00 zł

Przesyłka ekonomiczna za pobraniem

20.00 zł

Przesyłka priorytetowa po przedpłacie

18.00 zł

Przesyłka priorytetowa za pobraniem 20.00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie firmy 0.00 złPrzedpłaty...

Przedpłaty należy dokonywać na konto firmowe wskazane poniżej:

SANTANDER 80150017221217200573480000


AUTO-TRUCK 3 Monika Wodzyńska

ul.Andrzejewskiego 29/lok.nr 1


70-786 Szczecin

NIP:955-141-99-81


Mapka:


Wyświetl większą mapę


Gwarancja / zwroty...


Wszelkie przesyłki reklamacyjne muszą zawierać opis stwierdzonej usterki oraz dowód zakupu (oryginalny paragon lub kopia faktury VAT). Jeśli w przesyłce z wadliwym towarem nie będzie opisu usterki lub dowodu zakupu, postępowanie reklamacyjne zostanie wstrzymane. Reklamowany towar należy dostarczyć w oryginalnym opakowaniu (wymagania dostawców) w celu należytego zabezpieczenia w transporcie oraz z kompletnym wyposażeniem. 

Zwroty towarów pełnowartościowych zgodnie z warunkami sprzedaży na odległość są akceptowane w ciągu 10 dni, przy czym towar nie może w jakikolwiek sposób używany, ani nie został w jakikolwiek sposób uszkodzony - dotyczy to także oryginalnego opakowania. Zwrot towaru przyjmowany jest wyłącznie z dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT), zwrot pieniędzy za towar dokonywany jest na konto bankowe lub przekazem pieniężnym po potrąceniu kosztów takiego przekazu.
Przesyłki z reklamacjami / zwrotami należy kierować na adres firmy podany powyżej. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych
.


Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00zł
Podatek 0,00zł
Suma 0,00zł

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie